کاربر مهمان خوش آمدید.

تعداد:0عدد

قیمت:0تومان

مشاهده سبد خرید

خانه > محصولات > فیبرنوری و متعلقات > پچ کورد فیبر نوری > پچ کورد 2 متری سینگل مود SC - SC Duplex OS2 لئونی آلمان

پچ کورد 2 متری سینگل مود SC - SC Duplex OS2 لئونی آلمان tweeter facebook

برند: لئونی آلمان (Leoni)

کد محصول: 9A130203

نام تجاری: LEONI PATCH CORD 2M OS2 SC-SC DUPLEX

محل ساخت: آلمان

حداقل سفارش: 1 عدد

زمان تحویل: فوری

شرایط فروش: کارشناسان فنی این شرکت همواره آماده پاسخگویی و مشاوره و همچنین هماهنگی جهت بازدید از پروژه های در درست اجرا می باشند. جهت دریافت پیشنهادفنی و مالی با ما تماس بگیرید.