کاربر مهمان خوش آمدید.

تعداد:0عدد

قیمت:0تومان

مشاهده سبد خرید

خانه > محصولات > فیبرنوری و متعلقات > پچ کورد فیبر نوری > پچ کورد 1 متری مالتی مود SC - LC Duplex OM3 لئونی آلمان

پچ کورد 1 متری مالتی مود SC - LC Duplex OM3 لئونی آلمان tweeter facebook

برند: لئونی آلمان (Leoni)

کد محصول: 9A111153

نام تجاری: LEONI PATCH CORD 1M OM3 SC-LC DUPLEX

محل ساخت: آلمان

حداقل سفارش: 50 متر

زمان تحویل: فوری

شرایط فروش: کارشناسان فنی این شرکت همواره آماده پاسخگویی و مشاوره و همچنین هماهنگی جهت بازدید از پروژه های در دست اجرا می‌باشند. جهت دریافت قیمت، پیشنهاد فنی و مالی با ما تماس بگیرید.